Talsu partnerība  
Aktualitātes | Par biedrību | Publicitāte. Iedzīvotāju iesaiste. | Sadarbības projekti | Kontakti
LEADER 2023-2027 plānošanas periods
LEADER 2014-2020 planošanas periods
LEADER 2007-2013 planošanas periods
Stratēģija
Likumdošana
Prezentācijas
Talsu partnerība
Ezera iela 5, Talsi, Talsu novads, LV 3201, Latvija

+371 2232 8884,
talsu.partneriba@inbox.lv

LEADER
projektu karte

 


Programmas LEADER izaicinājumiPērnā gada jūlija mēnesī biedrība „Talsu rajona partnerība” uzsāka Vietējās  attīstības stratēģijas īstenošanu, izsludinot projektu konkursa 1. kārtu, kuras ietvaros projektu iesniedzēji varēja iesniegt projektu pieteikumus astoņās rīcībās , lai   uzlabot pakalpojumu kvalitāti un pieejamību vietējiem iedzīvotājiem.

Pirmajai kārtai pieejamā naudas summa -Pieprasītais publiskais finansējums (ES un Latvijas valsts līdzdalība) no attiecināmajām izmaksām bija 89199,95 LVL.
Partnerībai tika iesniegti 11 projektu pieteikumi. Vienu projektu iesniedza pašvaldība pārējos – dažādas biedrības.  Projektu vērtēšana notika divos līmeņos – sākumā to atbilstību stratēģijai vērtēja partnerības piesaistītie eksperti, otrā līmeņa pārbaudi veica Lauku atbalsta dienests (LAD). Šobrīd projekti ir pilnībā izvērtēti un no iesniegtajiem 11 projektiem ir atbalstīti 6 projekti. Sīkāka informācija ir pieejama biedrības mājas lapā www.talsupartneriba.

Pēc reģionālās reformas un atbilstoši Ministru Kabineta noteikumiem, pagājušā gada nogalē tika sagatavota un iesniegta Vietējās attīstības stratēģija Eiropas Zivsaimniecības fondā un vietējās rīcības grupas teritorijā esošā Talsu pilsēta pievienojās biedrībai. Biedrības „Talsu rajona partnerība” izstrādātā EZF vietējās attīstības stratēģija ir apstiprināta, tās realizācijai Lauku atbalsta dienests ir piešķīris Ls 358 236,63
EZF stratēģijas īstenošana sākas šā gada februārī un visi darbi jāpaveic līdz 2013.gada beigām. Sīkāka informācija ir pieejama biedrības mājas lapā www.talsupartneriba.

Biedrība ir iesniegusi lauku atbalsta dienestā grozījumus Vietējās attīstības stratēģiju un ELFLA (lauku) rīcības plānā, pēc to apstiprināšanas tiks izsludināts 2. kārtas projektu konkurss marta beigās vai aprīlī.

Šogad –
biedrība turpinās īstenot vietējo attīstības stratēģiju ar ELFLA finansiālu atbalstu darbības teritorijā, izsludinot nākošo projektu konkursu kārtu. Projektu ietvaros būs iespējams izveidot  jaunus un sakārtot esošos dabas un kultūras objektus, veicināt kultūras mantojuma un tradīciju saglabāšanu un attīstīšanu, izveidot jaunus pakalpojumu centrus un veicināt esošo pakalpojumu sasniedzamību.

2009. gadā ir stiprināta partnerības administratīvā kapacitāte – partnerības cilvēki izmantoja Latvijas Lauku foruma piedāvātās izglītības iespējas, tika izveidota partnerības mājas lapa www.talsupartneriba.lv

Arī šogad ir iecerēts aktīvi darboties projektu un teritorijas aktivizēšanas jomā,  gūt jaunas zināšanas un paaugstināt profesionālo kompetenci. Janvāra mēnesī tika izmantota iespēja piedalīties seminārā par būvniecību kaimiņu partnerībā „Ziemeļkurzemes biznesa asociācija” Dundagā. Martā apmācību semināru par iedzīvotāju aktivizēšanu un iesaistīšanu sabiedriskos procesos organizē Bauskas partnerība.

Pavasarī tiek plānots pieredzes apmaiņas brauciens pie sadarbības partneriem Raseiņu partnerībā Lietuvā ar ko ir parakstīts sadarbības līgums.

Piedalīsimies Talsu novada iedzīvotāju forumā, šis pasākums ir būtisks vietējai rīcības grupai , jo mēs esam par aktivitāti un attīstību laukos, tādēļ pēc atziņām un vēlmēm kas izkristalizēsies foruma gaitā, varēsim ietvert rīcības plānā iedzīvotājiem svarīgas aktivitātes, ko realizēt ar LEADER finansējumu.

Tādēļ...
aicinām vietējos iedzīvotājus izmantot biedrību iespējas, piesaistīt LEADER naudu tieši sava pagasta, ciema vai uzņēmuma attīstībai!

Mūsu kontakti:
talsu.partneriba@inbox.lv
www.talsupartnesriba.lv

Biedrības „Talsu rajona partnerība”
Koordinatore
Antra Jaunskalže
      Atpakaļ
<< Jūlijs 2024 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Biedrības "Talsu partnerība" mājaslapas izveidošana un uzturēšana tiek līdzfinansēta no EJZAFAtbalsta Zemkopības monistrija un Lauku atbalsta dienests

Pēdējās izmaiņas veiktas: 2024-06-06 13:01:07