Talsu partnerība  
Aktualitātes | LEADER 2014-2020 plānošanas periods | Par biedrību | Publicitāte. Iedzīvotāju iesaiste. | Sadarbības projekti | LEADER 2007-2013 plānošanas periods | Kontakti
Talsu partnerība
Ezera iela 5, Talsi, Talsu novads, LV 3201, Latvija

+371 2232 8884,
talsu.partneriba@inbox.lv

LEADER
projektu karte

 


112907

Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020
30.07.2020


Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Ventspils pilsētu aicina uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020”, kas jaunā, mūsdienīgā formātā norisināsies 9. – 10. oktobrī Olimpiskajā centrā “Ventspils”.

“Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020” jau otro gadu tiks veidotas kā Iespēju festivāls, kur jau ierasti sagaidīsim klātienē uzņēmējus no Kurzemes un visas Latvijas, ievērojot visus aktuālos pulcēšanās ierobežojumus. Ejot līdzi laikam, pasākumu esam transformējuši, dodot iespēju ar virtuāliem stendiem no saviem birojiem piedalīties tikpat un vēl vairāk uzņēmēju.

Pateicoties jaunajam formātam, uzņēmējiem pasākuma ietvaros būs iespēja piedāvāt apmeklētājiem savas preces un pakalpojumus gan klātienē, gan virtuālajā vidē, kā arī attālinātai dalībai aicināsim arī starptautiskās tīklošanās interesentus. Iespēju festivāla laikā būs iespēja uzzināt arī par profesionālās izglītības iespējām reģionā, kā arī darba tirgus aktualitātēm, karjeras iespējām un citām tēmām.  Papildu informācija par pasākumu: http://www.uznemejudienas.lvPasākuma mērķis ir veicināt un attīstīt uzņēmējdarbību, iepazīstināt ar vakancēm un karjeras iespējām pilsētā un reģionā, kā arī ar profesionālās izglītības apguves un karjeras veidošanas iespējām.

Dalībnieku ieguvumi:

  • iespēja paplašināt savu sadarbības partneru un klientu loku, iepazīties ar citu uzņēmēju sasniegto;
  • izmantojot virtuālo tīklošanos, piedalīties on-line tirdzniecības misijās, rodot vērtīgus kontaktus ārvalstīs;
  • piedalīties Biznesa forumā, ekspertu diskusijās gan klātienē, gan virtuālajā vidē, kā arī prezentēt savu uzņēmumu vebinārā;
  • parādīt savu uzņēmumu kā stabilu un motivējošu darba vietu esošajiem darba ņēmējiem un nākotnes darbiniekiem – studentiem un skolniekiem;
  • veidot un uzturēt personīgos kontaktus;
  • popularizēt savu uzņēmumu Uzņēmēju dienu mājas lapā un sociālajos tīklos;
  • izvēles iespējas baudīt klātienes tikšanās prieku vai izmantot digitālās vides priekšrocības.


“Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020” pirmā diena būs veltīta uzņēmumu savstarpējās sadarbības veicināšanai jeb B2B aktivitātēm. Notiks arī biznesa forums un diskusijas ar augsta līmeņa ekspertu piedalīšanos. Forumu varēs klausīties izstādes dalībnieki un apmeklētāji zālē, kā arī tiešraidē vērot un iesaistīties ar jautājumiem apmeklētāji interneta vidē. Pasākuma tiešraide būs pieejama gan “Uzņēmēju dienas” mājas lapā, gan sociālajos tīklos. Šāda kombinētā formāta pieeja dod iespēju ievērojami paplašināt gan iesaistīto lektoru, gan apmeklētāju loku.

Izmantojot digitālā formāta priekšrocības, abu pasākuma dienu garumā izstādes dalībniekiem būs iespēja veidot vebinārus, prezentējot savu uzņēmumu piedāvātos produktus un pakalpojumus. Arī vebināri būs pieejami tiešraidē pasākuma mājas lapā, dalībniekiem un apmeklētājiem piedāvājot inovatīvu un ērtu formātu savstarpējai interaktīvai komunikācijai. Aicinām uzņēmējus laikus pieteikties dalībai pasākumā, jo pasākuma daļēji virtuālais formāts dod iespēju aktīvi iesaistīties un reklamēt savu uzņēmumu jau pirms pasākuma norises.

Piektdienas noslēgumā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt neformālu, saviesīgu vakara pasākumu,  nepiespiestā gaisotnē baudot ēdienus, dzērienus un dzīvo mūziku, paralēli turpinot iepazīšanos ar citiem uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.

Iespēju festivāla otrajā dienā izstādes norises zālē un tiešsaistē būs baudāma kultūras programma, piedāvājot kulinārijas mantojuma meistarklases, intervijas ar pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem, kā arī būs iespēja arī uzzināt par plašajām tūrisma iespējām reģionā un laikus plānot brīvdienas, izzinot vēl neapskatītus dabas un kultūras objektus tepat Latvijā. Visa festivāla laikā sagaidāmas dažādas tehnoloģiju un inovāciju izklaides, loterijas un pārsteigumi. Arī izstādes dalībniekus rosinām rīkot dažādas izklaides aktivitātes un loterijas, kas pievērsīs lielāku uzmanību to piedāvājumam un ekspozīcijām, vienlaikus priecējot apmeklētājus.

Pēc saņemtām atsauksmēm no iepriekšējo gadu dalībniekiem secinām, ka ikviens uzņēmējs, piedaloties izstādē, var veicināt sava biznesa attīstību, sasniegt plašu potenciālo klientu loku, iepazīstinot apmeklētājus ar sevis radīto produkciju un piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī iegūt jaunus kontaktus.

Vēršam uzmanību, ka iespējama arī Agrā pieteikšanās – reģistrējot savu dalību līdz 2020. gada 20. augustam, iegūsiet izdevīgākus klātienes ekspozīcijas dalības maksas noteikumus.

Pieteikšanās un papildu informācija par pasākumu: LTRK Valdes padomniece reģionālajos jautājumos Ilze Brice, tālrunis: 29 141 693, e-pasts: ilze.brice@chamber.lv  
      Atpakaļ
<< Oktobris 2023 >>
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Biedrības "Talsu partnerība" mājaslapas izveidošana un uzturēšana tiek līdzfinansēta no ELFLA

Pēdējās izmaiņas veiktas: 2023-09-11 09:02:48