Talsu partnerība  
Aktualitātes | LEADER 2014-2020 plānošanas periods | Par biedrību | Publicitāte. Iedzīvotāju iesaiste. | Sadarbības projekti | LEADER 2007-2013 plānošanas periods | Kontakti
Talsu partnerība
Ezera iela 5, Talsi, Talsu novads, LV 3201, Latvija

+371 2232 8884,
talsu.partneriba@inbox.lv

LEADER
projektu karte

 


9214

Biedrības "Talsu rajona partnerība" sadarbība ar zivsaimniecībā nodarbinātiem uzņēmējiem un nevalstiskajām organizācijām
25.11.2010


25.-26.novembrī, Laumu dabas parka viesu namā biedrība ‘Talsu rajona partnerība” rīko semināru „Sadarbība ar zivsaimniecībā nodarbinātiem uzņēmējiem un nevalstiskajām organizācijām.”

Latvijā ir 24 Vietējās Rīcības grupas, kas darbojas Zivsaimniecībai svarīgās teritorijās un piesaistījušas finansējumu no Eiropas Zivsaimniecības fonda, lai realizētu vietējās attīstības stratēģijas. Talsu rajona partnerība ir no tām vietējām rīcības grupām, kas savā stratēģijā turpina „lauku” attīstību stratēģijās izvirzītos mērķus- veicināt vietējās teritorijas attīstību neizceļot vienu atsevišķu nozari.

Semināra laikā notiks ne tikai informācijas sniegšana par aktuālajiem nozares jautājumiem, bet arī praktiski kopīgas darbības risinājumu meklējumi un diskusijas Talsu rajona partnerības izstrādātās vietējās attīstības stratēģijas efektivitātes palielināšanai gan kā atbalsta mehānismam Zivsaimniecības nozarei, gan vietējās teritorijas attīstībai kopumā.

Semināra dalībnieki varēs uzzināt par Eiropas Zivsaimniecības fonda 4.prioritāro virzienu kopumā , kā arī par Vietējās Rīcības grupas darbību īstenojot EZF 4.prioritāti.

Seminārā ir paredzēta ne tikai informācijas saņemšana, bet arī darbs grupās, kurās notiks Rīcību izvērtēšana, priekšlikumi Vietējās attīstības stratēģijas grozījumu ietvaros.

Semināra otra tēma būs „Kā paaugstināt savu efektivitāti”. Tā būs informācija dalībniekiem, kuri ir nolēmuši šodien ieguldīt sevī, lai efektīvi gūtu panākumus rīt. Tas ir noderīgi gan tiem, kuri zina, ko vēlas darīt, gan tiem, kuri tikai nojauš, kurā virzienā doties šajā pārmaiņu laikā. Galvenais – ir vajadzība paaugstināt savas dzīves un darbošanās efektivitāti.

Seminārā ir uzaicināti piedalīties gan potenciālie projektu iesniedzēji gan jau tie, kuru projekti ir izvērtēšanas procesā. Biedrības padomes pārstāvji, vērtēšanas komisijas locekļi un uzņēmēji, kā arī pārstāvji no lauku atbalsta dienesta, lai sniegtu savus komentārus un ieteikumus vietējās attīstības stratēģijas efektivitātes uzlabošanai nodrošinot aizvien efektīvāku visu ieinteresēto pušu iesaisti vietējās partnerībās, un norādītu uz raksturīgākajām kļūdām iesniegtajos projektu pieteikumos.

Seminārs un sagatavotā informācija, kā arī kopīgais darbs palīdzēs veiksmīgāk  sadarboties vietējai rīcības grupai ar projektu iesniedzējiem un izstrādāt priekšlikumus rīcību grozījumiem.

Antra Jaunskalže
Biedrības „Talsu rajona partnerība”
koordinatore
      Atpakaļ
<< Oktobris 2023 >>
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Biedrības "Talsu partnerība" mājaslapas izveidošana un uzturēšana tiek līdzfinansēta no ELFLA

Pēdējās izmaiņas veiktas: 2023-09-11 09:02:48