Talsu rajona partnerība  
Aktualitātes | LEADER 2014-2020 plānošanas periods | Par biedrību | Publicitāte. Iedzīvotāju iesaiste. Iepirkumi. | Sadarbības projekti | Kontakti | LEADER 2007-2013 plānošanas periods
Talsu rajona partnerība
Ezera iela 5, Talsi, Talsu novads, LV 3201, Latvija

+371 2232 8884,
talsu.partneriba@inbox.lv

 


7388

Biedrībai „Talsu rajona partnerība” „tiek veikta ekspertīze”
01.10.2010


Ziemeļkurzemes NVO atbalsta centrs sadarbībā ar vairākām citām Kurzemes reģiona organizācijām īsteno projektu „Analīze, Apmācības, Atbalsts Kurzemes reģiona nevalstiskajām organizācijām” .*

Projekta ietvaros tiek veikta 56 Kurzemes NVO darbību izvērtēšana, piešķirot tām kvalitātes zīmi, kā arī piedāvājot bezmaksas konsultācijas un apmācības to pārstāvjiem. Projekta mērķis ir stiprināts un aktivizēts šīs organizācijas, padarot tās kā potenciālos sadarbības partnerus saistošākus valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī veicināt to līdzdarbību Kurzemes plānošanas reģiona attīstības politikas īstenošanā. Visas projekta aktivitātes un tajās iesaistītās organizācijas ir no Kurzemes plānošanas reģiona teritorijas.

Biedrība ‘Talsu rajona partnerība” ekspertus sagaidīja 30. septembrī . Mūsu vērtētāji bija Laura Grīnberga un Ināra Oļena no Kuldīgas novada. Partnerību pārstāvēja koordinatore Antra Jaunskalže un lauksaimniecības konsultāciju biroja pārstāve Skaidrīte Kalvāne.

Organizāciju izvērtēšanai ir izstrādāta metodoloģija. NVO metodoloģija ir instruments, kas palīdz NVO noteikt to stiprās puses un jomas, kuras varētu uzlabot, lai organizācijas darbu padarītu efektīvāku. Izmantojot šo metodoloģiju, izvērtēti tiek nevis organizācijas darbības rezultāti, bet gan darbības procesi, kas nodrošina rezultātu sasniegšanu. Šāda izvērtēšana palīdz organizācijām pilnveidot savu darbību: uzlabot to pārvaldi un administrēšanu, kā arī piedāvāto pakalpojumu klāstu. Organizācijas darbības izvērtēšanas rezultāti palīdz tās vadītājiem un darbiniekiem pieņemt stratēģiskus un operatīvus lēmumus. Sarunas gaitā eksperti un organizācijas pārstāvji pielietojot minēto metodoloģiju izrunāja kas ir organizācijas vājās un stiprās puses, kāda ir nākotnes vīzija un loma sabiedrības dzīvē. Šādu izvērtēšanas iespēju savā biedrībā novērtējām ļoti pozitīvi, jo tā sauktais „skats no malas” reizēm ir noderīgs , lai neļautos rutīnai un nākotnē pieņemtu svarīgus lēmumus biedrības attīstībai.

Pēc izvērtēšanas gaidīsim rezultātus jo izvērtētās organizācijas tiks apkopotas un publicētas vienotā datubāzē, norādot to stiprās puses un iespējas.Biedrības „Talsu rajona partnerība”
koordinatore Antra Jaunskalže* Projektu „Analīze, apmācības, atbalsts Kurzemes reģiona nevalstiskajām organizācijām” īsteno Ziemeļkurzemes NVO atbalsta centrs sadarbībā ar Ventspils reģiona NVO atbalsta centru, nodibinājumu „Cemex Iespēju fonds”, Kuldīgas biedrību „Darīsim paši!” un biedrību „Liepājas Jaunie Vanagi”. Projekts tiek īstenots grantu shēmas „Pilsoniskās sabiedrības stiprināšanas atbalsta programma 2010” ietvaros, kuru finansē Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar LR Tieslietu ministriju. Projektu atbalsta Kurzemes plānošanas reģions. Projektu vada Ieva Zeiferte.

Ielādēju


      Atpakaļ
<< Novembris 2021 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Biedrības "Talsu rajona partnerība" mājaslapas izveidošana un uzturēšana tiek līdzfinansēta no ELFLA

Pēdējās izmaiņas veiktas: 2021-11-17 16:13:15