Talsu partnerība  
Aktualitātes | LEADER 2014-2020 plānošanas periods | Par biedrību | Publicitāte. Iedzīvotāju iesaiste. | Sadarbības projekti | LEADER 2007-2013 plānošanas periods | Kontakti
Talsu partnerība
Ezera iela 5, Talsi, Talsu novads, LV 3201, Latvija

+371 2232 8884,
talsu.partneriba@inbox.lv

LEADER
projektu karte

 


105697

Biedrības kopsapulce
05.04.2019


29. martā biedrība “Talsu rajona partnerība” rīkoja kopsapulci. Šogad kopsapulci rīkojām Rojā, viesnīcā "Mare" un kā viens no galvenajiem punktiem izskatāmo jautājumu sarakstā bija 2018. gada pārskata apstiprināšana. Par biedrības finansiālo stāvokli ziņoja vecākā grāmatvede Jana Belēviča, par ELFLA un EJZF programmu ieviešanas gaitu, dalību sadarbības projektos un citām biedrības aktivitātēm ziņoja administratīvā vadītāja Lolita Pļaviņa.

Vēl darba kārtībā bija Talsu novada pašvaldības pārstāvja apstiprināšana Valdē un Padomē. Turpmāk šos pienākumus pildīs Talsu novada pašvaldības uzņēmējdarbības koordinatore Inga Bumbule.

Saskaņā ar biedrības statūtiem notika  revīzijas komisijas vēlēšanas. Revīzijas komisijā darbu turpinās LLKC Talsu nodaļas grāmatvede Aiva Einštāle, biedrības „Rasa” pārtāve Inga Lēmane un SIA ‘Švēdes gaļas nams” pārstāve Imandra Švēde-Grīnberga. 

Lai kopsapulces diena būtu interesantāka, biedriem pēc sapulces bija iespēja apskatīt Rojas un Mērsraga novados īstenotos LEADER projektus - Eiropas jūrlietu un zivsaimnieības fonds (EJZF) un Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA).

Rojā apskatījām vairākus projektus – “Apgaismotas pastaigu takas izveide Rojas pludmalē", kura ietvaros ir uzstādīti apgaismojuma stabi un saules bateriju paneļi Rojas pludmalē. Projekta "Mazupītes krasta stiprināšana" ietvaros iztaisnota Mazupīte un labiekārtoti krasti. Projekta ”Rojas Jūras zvejniecības muzeja brīvdabas teritorijas labiekārtošana, nodrošinot novada kultūras mantojuma popularizēšanu un pieejamību” rezultātā pie Zvejniecības muzeja labiekārtots laukums un uzstādīts interaktīvs informatīvs stabs. Apskatījām arī vairākus projektus, kas īstenoti iepriekšējā plānošanas periodā. Tālāk devāmies uz Kalteni, kur apmeklējām Kaltenes klubu, kurš ieguvis „otro elpu” projekta "Kaltenes kluba pārbūve par jūras kultūras mantojuma ekspozīciju centru". 

            Tālāk devāmies uz Mērsraga novadu. Vispirms apmeklējām Upesgrīvas saieta namu, kurā Mērsraga novada pašvaldība īstenojusi projektu "Pasākumi Upesgrīvas Saieta nama infrastruktūras uzlabošanai", un tā rezultātā ierīkota apkure un ūdensapgāde. Saieta namā jūtams, ka vietējā sabiedrība to aktīvi izmanto saviem pasākumiem un nedomā apstāties pie sasniegtā.

Ekskursijas noslēgumā ceļš veda gar Mērsraga kanālu uz nelielu zivju kulinārijas ražotni, kas tapusi ar Eiropas jūrlietu un zivsaimniecības fonda atbalstu. Šeit mūs uzņēma uzņēmuma saimnieks Jānis Budreika un pēc uzņēmuma apskates varējām nodegustēt zivju produkciju. 

Valdes priekšsēdētāja

sabiedrisko attiecību speciāliste

Antra Jaunskalže

 
Ielādēju...      Atpakaļ
<< Septembris 2023 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Biedrības "Talsu partnerība" mājaslapas izveidošana un uzturēšana tiek līdzfinansēta no ELFLA

Pēdējās izmaiņas veiktas: 2023-09-11 09:02:48