Talsu partnerība  
Aktualitātes | Par biedrību | Publicitāte. Iedzīvotāju iesaiste. | Sadarbības projekti | Kontakti
LEADER 2023-2027 plānošanas periods
LEADER 2014-2020 planošanas periods
LEADER 2007-2013 planošanas periods
Talsu partnerība
Ezera iela 5, Talsi, Talsu novads, LV 3201, Latvija

+371 2232 8884,
talsu.partneriba@inbox.lv

LEADER
projektu karte

 


105697

Biedrības kopsapulce
05.04.2019


29. martā biedrība “Talsu rajona partnerība” rīkoja kopsapulci. Šogad kopsapulci rīkojām Rojā, viesnīcā "Mare" un kā viens no galvenajiem punktiem izskatāmo jautājumu sarakstā bija 2018. gada pārskata apstiprināšana. Par biedrības finansiālo stāvokli ziņoja vecākā grāmatvede Jana Belēviča, par ELFLA un EJZF programmu ieviešanas gaitu, dalību sadarbības projektos un citām biedrības aktivitātēm ziņoja administratīvā vadītāja Lolita Pļaviņa.

Vēl darba kārtībā bija Talsu novada pašvaldības pārstāvja apstiprināšana Valdē un Padomē. Turpmāk šos pienākumus pildīs Talsu novada pašvaldības uzņēmējdarbības koordinatore Inga Bumbule.

Saskaņā ar biedrības statūtiem notika  revīzijas komisijas vēlēšanas. Revīzijas komisijā darbu turpinās LLKC Talsu nodaļas grāmatvede Aiva Einštāle, biedrības „Rasa” pārtāve Inga Lēmane un SIA ‘Švēdes gaļas nams” pārstāve Imandra Švēde-Grīnberga. 

Lai kopsapulces diena būtu interesantāka, biedriem pēc sapulces bija iespēja apskatīt Rojas un Mērsraga novados īstenotos LEADER projektus - Eiropas jūrlietu un zivsaimnieības fonds (EJZF) un Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA).

Rojā apskatījām vairākus projektus – “Apgaismotas pastaigu takas izveide Rojas pludmalē", kura ietvaros ir uzstādīti apgaismojuma stabi un saules bateriju paneļi Rojas pludmalē. Projekta "Mazupītes krasta stiprināšana" ietvaros iztaisnota Mazupīte un labiekārtoti krasti. Projekta ”Rojas Jūras zvejniecības muzeja brīvdabas teritorijas labiekārtošana, nodrošinot novada kultūras mantojuma popularizēšanu un pieejamību” rezultātā pie Zvejniecības muzeja labiekārtots laukums un uzstādīts interaktīvs informatīvs stabs. Apskatījām arī vairākus projektus, kas īstenoti iepriekšējā plānošanas periodā. Tālāk devāmies uz Kalteni, kur apmeklējām Kaltenes klubu, kurš ieguvis „otro elpu” projekta "Kaltenes kluba pārbūve par jūras kultūras mantojuma ekspozīciju centru". 

            Tālāk devāmies uz Mērsraga novadu. Vispirms apmeklējām Upesgrīvas saieta namu, kurā Mērsraga novada pašvaldība īstenojusi projektu "Pasākumi Upesgrīvas Saieta nama infrastruktūras uzlabošanai", un tā rezultātā ierīkota apkure un ūdensapgāde. Saieta namā jūtams, ka vietējā sabiedrība to aktīvi izmanto saviem pasākumiem un nedomā apstāties pie sasniegtā.

Ekskursijas noslēgumā ceļš veda gar Mērsraga kanālu uz nelielu zivju kulinārijas ražotni, kas tapusi ar Eiropas jūrlietu un zivsaimniecības fonda atbalstu. Šeit mūs uzņēma uzņēmuma saimnieks Jānis Budreika un pēc uzņēmuma apskates varējām nodegustēt zivju produkciju. 

Valdes priekšsēdētāja

sabiedrisko attiecību speciāliste

Antra Jaunskalže

 
Ielādēju...      Atpakaļ
<< Jūlijs 2024 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Biedrības "Talsu partnerība" mājaslapas izveidošana un uzturēšana tiek līdzfinansēta no EJZAFAtbalsta Zemkopības monistrija un Lauku atbalsta dienests

Pēdējās izmaiņas veiktas: 2024-06-06 13:01:07